Czech Concept Store

V září 2020 otevřelo České centrum v Paříží v rámci přehlídky Paris Design Week vlastní concept store věnovaný trendu upcycling.

Czech Concept Store je stálá prodejní galerie v Českém centru, která nabízí současný český udržitelný design.

Nabídka concept storu se pravidelně obměňuje, ale stále klade důraz na ekologický aspekt. Czech concept store představuje výběr českých značek, které se věnují upcyclingu. Jejich společným jmenovatelem je, že ze starého a nechtěného dělají nové a atraktivní. K výrobě používají nevyužité nebo recyklované materiály a dávají jim novou hodnotu, čímž minimalizují odpady a dopad výroby na životní prostředí.

Vánoční nabídka

V naší vánoční nabídce jste mohli nalézt jak originální vánoční ozdoby, tak dárky pro vás a vaše blízké. Kromě módy, šperků a doplňků máme nově v nabídce také dekorace do bytu a kosmetiku. A protože jsme v CZECH CONCEPT STORE, máme pro vás pivní kosmetiku jako vystřiženou z Postřižin!

České značky prezentované v rámci Paris Design Week 2020

V rámci přehlídky Paris Design Week 2020 představil Czech Concept Store designéry, kteří proměňují PET lahve v elegantní lampy (NAHAKU), staré lampy ve vázy (STUDIO KAKAO), dřevěné odřezky v dětské hračky (WOODSGOODS) a staré nevyužité oblečení v kolekce hodné přehlídkových mol (JAKOBY&FRIENDS, SUTU, LENKA VALEVSKA). Naleznete zde také šperky z recyklovaného stříbra (QUEEN'S WOOD STUDIO) a z betonu (FAKTICKY), sešity z odřezků papíru (PAPIDU) a tenisky s podrážkami z recyklovaného plastu (KAVE FOOTWEAR), které jsou vyráběné ve Zlíně.

Adresa

Czech Concept Store se nachází v přízemí Českého centra:

18 rue Bonaparte, 75006 Paris

Otevírací hodiny

Pátek - sobota : 13h - 18h

Neděle : 14h - 18h

Kontakt

Najdete nás na Instagramu : @czechconceptstore_paris