Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

22.9.2017 19:00

Audra Blackner & Ze Buci Bees

Audra Blackner (zpěv, gecko, kazoo), Gene Clarke (trubka, zpěv), Jonathan Dickinson (bicí), Moira Batz (baskytara), Pascal Segard (kytara, banjo)

 

New Orleans Jazz, Blues, Rock 'n' Roll, Country, Folk

Americká zpěvačka Audra Blackner zahraje 22. září 2017 se svou pařížskou skupinou Ze Buci Bees v Paris-Prague jazz club. Tento projekt nabízí mix stylů populární i tradiční americké hudby - od country a bluegrass přes rock 'n' roll až po soul. Všechny písně pochází z dílny Audry Blackner a Pascala Segarda až na píseň 'Broken Wing' složenou jedním ze členů kapely Ze Buci Bees a 'Can't It Be Like Yesterday' napsanou kalifornským muzikantem a skladatelem Tae Kimem.

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradičním pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Přidružený dramaturg: David Rolland

 

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci (mimo školní prázdniny).
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

22.9.2017 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala