Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

5.10.2018 19:00 - 0:00

Triinu & Juliette JS

5. 10. 2018 : Poznejte na vlastní kůži baltský blues! Uslyšíte pochmurné milostné písně v podání mladé zpěvačky Triinu v doprovodu houslistky Juliette JS.

 

 

Baltský blues. Pochmurné milostné písně.

Triinu – zpěv, kytara
Juliette – housle


Triinu se narodila v Estonsku a nyní žije v Paříži. Mohli jste se s ní již setkat na barových koncertech v Bristolu, Berlíně či Marseille. 
Triinu má velice jasný a výrazný hlas a hraje na velkou elektrickou kytaru. Na jevišti ji doprovází Juliette houslemi a hlukovými nástroji.

 

Poslechněte si Triinu

 

 

 

 

 

 

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradiční pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 17 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Dramaturg: David Rolland

Klub otevírá každý pátek od 19 h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20 h.

Happy hours od 19 h do 21 h.

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

Oficiální partner: Budweiser Budvar

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

5.10.2018 19:00 - 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala