Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

13.10.2017 19:00

The Cuckoo Sisters

Camlamity Mo (banjo, zpěv), Dédé Macchabée (ukulele, zpěv), Sarah Novaro (zpěv, kontrabas, kazoo, bicí), Alexis Routhiau (housle, zpěv), Cathy Castet (housle, mandolína, dudy, nosní píšťalka)

 

Old-time, Hillbilly (blues, gospel a jazz)


Kapela Cuckoo Sisters disponující bohatým repertoárem, nezdráhající se improvizace, svou hudbou otevírá melodické brány k jedinečné atmosféře venkova. Hlavní jádro kapely představuje kvarteto hudebníků: Déde, Sarah, Alexis a Camille. Původem pařížská kapela vychází z hudebních vzorů jako je Carter Family, Cackle Sisters, Clarence Ashley, Dock Boggs, Coon Creek Girls, Cleoma Breaux, Jimmy Rodgers, Bonnie Jefferson, Samantha Bumgarner, Roscoe Holcomb, Rose Murphy nebo Laura Dukes. 

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradiční pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Přidružený dramaturg: David Rolland

 

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci (mimo školní prázdniny).
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

13.10.2017 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala