Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.6.2018 19:00 - 0:00

The Shazzams

15.6.2018 : Směs roots rocku a garage, s nádechem psychedelia blues a vaudeville v podání The Shazzams zazní v Paris-Prague jazz clubu. Přijďte si poslechnout poslední jazzový koncert této sezóny. Budeme se na Vás těšit opět v září!

 


The Shazzams

Raphael Dumas - kytara
Elisabeth Keledjian - bicí
Justin Houser - akustická kytara, zpěv

Newyorský písničkář Justin Houser spolu s basistou Stephenem Harissonem založili skupinu The Shazzams a hrají muziku inspirovanou blues Howlinga Wolfa a country Hanka Williamse, kterou propojují se zálibou v punku, ska, hudbě 80. let a americké old time music.

Poslechněte si The ShazzamsParis-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradiční pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 17 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Dramaturg: David Rolland

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

15.6.2018 19:00 - 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala