Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

20.6.2019 17:45

Český kulturní večer

V těchto dnech probíhá v Marseille mezinárodní výstava Consul´ART a náš honorární konzulát je letos reprezentován českou výtvarnicí a spisovatelkou, paní Lenkou HORŇÁKOVOU-CIVADE s dílem "Cartographie particulière II" a sklářským mistrem Jiřím PAČINKOU s dílem Nymphe, Méduse et Pieuvre, které jsou součástí cyklu "Dans l´océan".

Po dobu výstavy, která potrvá do 20/07/2019  jsou organizovány čtvrteční kulturní večery. Dne 20. června 2019 od 17h45 to bude právě náš honorární konzulát, který připravil velmi bohatý a zajímavý český kulturní večer ve spolupráci s Ambasádou ČR v Paříži a Spolkem Česko-francouzského přátelství vedený paní Věrou Fichant. 

Na programu: autorské čtení paní Lenky Horňákové-Civade, české výtvarnice a spisovatelky, loutnový koncert pana Ondřeje Jalůvky, hudebního umělce, videoprojekce "České tváře a krajiny" fotografa Bernarda Lesainge za doprovodu violoncellisty pana Vincenta Lajü. Během večera bude možné se naučit zábavnou formou několik českých slovíček s paní Kateřinou Malečkovou, univerzitní lektorkou. Ve 20h00 bude možnost ochutnat jablečný závin a moravské víno.

 

Vstup je zdarma.

 

Místo konání:
21, Cours d'Estienne d'Orves, 13001, Marseille
Datum:

20.6.2019 17:45

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala