Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

24.10.2014 - 26.10.2014

Růžový pepř

Divaldení společnost Poivre Rose uvádí v premiéře představení, které boří žánry. Je určeno pro diváky všech věkových kategorií. Hudbu k představení složila známá česká hudebnice Iva Bittová a je pořádáno kulturním centrem CIRC ve spolupráci s Českým centrem Paříž.

 

 

Pátek 24. října ve 22h30

Sobota 25. října v 17h30

Neděle 26. října v 16h

 

1h10 / Od 11 let

V této karní akrobatické fresce v režii Christiana Lucase zakopává neohrabanost o koketerii a žánry se rozpadají stejně jako těla, která je nesou. Mužský a ženský kód jsou jako ztracené boty, role roztroušené v rodiném příběhu vyprávěného skrze sérii atypických obrazů. Akrobatický akt (hedvábná stuha, corde lisse, hrazda, chinese pole, zdvihy, rovnováha) je jazyk, který zde nese příběh kulhavé princezny a padlého barona. Je zhudebněný českou houslistkou a zpěvačkou Ivou Bittovou a hraný artisty z Belgie, Francie a Québecu. 

 

Režie Christian Lucas Poradce Benjamin Kahn Kostýmy Sandra Dechaufour Hudba Iva Bittová Účinkují Antoinette Chaudron, Thomas Dechaufour, Claudel Doucet, Valérie Doucet, Amaury Vanderborght Koprodukce Maison de la Culture de Tournai (BE), Pôle Régional Cité du Cirque - Le Mans, Letní Letná (CZ), Espace Athic – Relais culturel d'Obernai Podpora Espace Catastrophe (BE), Les Halles de Schaerbeek (BE), Centre Culturel Wolubilis (BE), CREAC, La Grainerie, CIRCa pôle national des arts du cirque Auch, Dommelhof (BE), La Fédération Wallonie ‐ Bruxelles, le Centre des Arts Scéniques.

www.ciedupoivrerose.com/fr

 

 

Sál Bernard Turin

CIRC

Allée des Arts (Avenue de l’Yser)

32000 Auch

Pokladna: 05 62 61 65 00

 

Místo konání:
CIRC
Datum:

Od: 24.10.2014
Do: 26.10.2014

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala