Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

10.11.2017 19:00 - 21:00

Fotografie a autorská práva

Setkání organizované ve spolupráci se Společností grafického a plastického umění, které proběhne v rámci festivalu PhotoSaintGermain.

 

 

PhotoSaintGermain

Fotografický festival Photo Saint-Germain-des-Prés, který byl založen na popud galeristů stejnojmenné čtvrti v roce 2010, oslavuje v listopadu v této prestižní kulturní a umělecké pařížské oblasti  fotografii v celé své rozmanitosti.

Festival nabízí po dobu 14 dní poznávání uměleckých galerií, specializovaných knihkupectví nebo fotografických studií, která budou na Saint-Germain-des-Prés zasvěcena fotografii.

Pro svůj šestý ročník (6. až 23. listopadu) si Festival PhotoSaintGermain připravil originální fotografickou trasu podél levého břehu řeky Seiny se zaměřením na muzea, kulturní centra, galerie a knihovny. 

Večer,  nazvaný "Fotografie a autorská práva" bude součástí přidruženého programu, jehož součástí jsou i setkání, projekce a workshopy. Všechny tyto akce spojují umělce, manažery veřejných sbírek, sběratele, vydavatele, grafiky, knihkupce, kritiky a kurátory.

Festival nabídne setkání, která se budou zabývat hlavními trendy současné fotografie, včetně způsobů její valorizace a šíření.


Vstup zdarma do naplnění kapacity sálu.


V rámci festivalů PhotoSaintGermain a Paris Photo Vás zveme na retrospektivní výstavu: Avantgardní fotograf Jaromír Funke, která proběhne v rámci festivalů Photo Saint Germain a Paris Photo v Českém centru Paříž.

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

10.11.2017 19:00 - 21:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala