Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

1.10.2016 15:00 - 17:00

Petra Ptáčková - Private Brunch Event

Uvedení nové kolekce návrhářky Petry Ptáčkové, v rámci Paris Fashion Week.

 

 

Petra Ptáčková patří mezi přední české návarhářky dnešní generace.

Vyučila se haute couture v Praze a v pařížské École de la Chambre Syndicale de la Couture. Od konce jejich studií v roce 2013 jsme mohli obdivovat přehlídky jejích kolekcí při Berlínském Mercedes-Benz Fashion Weeku, v Kievě, Praze, Amsterodamu nebo Madridu.

 

Její nejnovější kolekce jaro/léto 2017 opět vykazuje okamžitě rozpoznatelný styl. Přitom se zde jedná o výsledek výjimečné spolupráce s některými s nejvýznamějšími českými výrobci a tradičními značkami: s výrobcem bot Snaha, činným od roku 1945 – tak se zrodily šest modelů sandálů z ručně malované kůže; se starobylou sklárnou Preciosa, která Petře Ptáčkové poskytla perly; a konečně s výrobcem brokátů Veba, založeným v roce 1856. Perfekcionismus a originalita ve výběru a užití materiálů se zde takto snoubí se zvýrazněním českého řemesla, skrze přístup, který je novátorský a angažovaný zároveň.

 

Tento private brunch event bude rovněž příležitostí představit nejnovější vášeň Petry Ptáčkové a její spolupráci s Barcelonským ateliérem Ester Santa Maria: uvidíte zde svetry, které vám dokažou, že pletení je skutečným uměním!

 

www.petraptackova.com

 

234 rue du Faubourg Saint Martin

75010 Paříž

 

Místo konání:

234 rue du Faubourg Saint Martin

Datum:

1.10.2016 15:00 - 17:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala