Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

19.5.2017 19:00

Percy Copley and friends

Percy Copley - známý hráč na ukulele, dále Christ Lancry - kytarista a harmonikář ...a další "friends" budou následovat.

 

 

VB

Percy hraje písně žánru bluegrass, country a old school. Mimo jiné také jazz a populární písně zlatého věku. Pravidelně vyučuje na hudebních kempech a seminářích, jako je Sorefingers Summer School ve Velké Británii nebo Guitar Groove ve Francii.

Jako první začal hrát na ukulele, zpočátku si oblíbil hlavně písně z 20. a 30. let.  Od raného mládí často vystupoval a při svých vystoupeních napodoboval triky George Formbyho!

 

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města, ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, tradičním pařížským centrem jazzu již od 50. let 20. století. Svou činnost započal před 16 lety - zcela přesně 9. listopadu 2001 - v období, kdy ovšem jazz z této čtvrti téměř vymizel. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii a je jistým paradoxem - a naší velkou hrdostí -, že zrovna Češi značnou mírou přispěli ke znovuzrození jazzu v jeho pařížské tradiční kolébce. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání (nejen) mladých Francouzů s Čechy i Slováky. Budete si u nás moct dát něco malého k jídlu a mimo jiné u nás najdete nejlevnější české pivo ve Francii!


Přidružený dramaturg: David Rolland.

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci (mimo školní prázdniny).
Hudba začíná od 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

Oficiální partner: Budweiser Budvar

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

19.5.2017 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala