Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

18.10.2017 - 22.10.2017

Anna Hulačová a Eva Koťátková - Paris Internationale 2017

Třetí ročník Paris Internationale se koná od 18. do 22. října 2017. Veletrh je zaměřený na současné umění a klade si za cíl podporovat nově vznikající galerie a umělce, mezi kterými budou vystavovat i Anna Hulačová a Eva Koťátková z galerie Hunt Kastner.

Třetí edice veletrhu Paris Internationale 2017 se bude odehrávat ve stejném duchu jako předchozí dva ročníky s výjimkou lokality. Letos se veletrh bude odehrávat v bývalých prostorách žurnálu Libération, kde představí 55 galerií a projekty ze 17 zemí. Českým zástupcem bude již podruhé pražská galerie Hunt Kastner.

 

Galerie Hunt Kastner byla založena v roce 2005 dvojicí Katherine a Camille Kastner s cílem podporovat mladou generaci umělců a umožnit jim navázat na uměleckou zahraniční scénu. Pro výstavy jednotlivých uměleckých děl je charakteristické využití různých typů médií jako malba, video, fotografie nebo instalace. V rámci Paris Internationale budou galerii zastupovat Anna Hulačová a Eva Kotátková.

 

Anna Hulačová je absolventkou Akademie výtvarných umění v Praze, jejíž sochařská práce spojuje prvky východních kultur, antických mytologií, ale i českého folku. Její díla byla mimo jiné ke spatření v Národní galerii v Praze, MeetFactory nebo galerii Hunt Kastner.

 

 

 

 

 

 

 

 

Eva Koťátková, rovněž absolventka Akademie výtvarných umění, se věnuje práci s rozdílnými médii, avšak její styl spojuje tvůrčí hravost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více inforamcí o veletrhu k dispozici na webových stránkách: http://parisinternationale.com/

 

 

Místo konání:

11 Rue Beranger, 75003 Paris

Datum:

Od: 18.10.2017
Do: 22.10.2017

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala