Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Artist's talk & performance noise skupiny Rafani

Artist's talk & performance noise skupiny Rafani v rámci doprovodného programu k výstavě v Českém centru, v pátek 16/2/2018 v Paris-Prague Jazz Clubu.

Pražákovo kvarteto v Ecole Normale Superieure

Koncert Pražákova kvarteta v Bibliothèque des lettres de l’École normale supérieure se bude konat 8. 2. 2018 v 21 hodin.

Kandidatury na uměleckou rezidenci

Cité internationale des Arts vyhlašuje výběrové řízení na kandidatury na umělecké rezidence v Paříži. Termín podání přihlášek je 1. března 2018.

Palabres centre-européennes

Srdečně Vás zveme na literární večer "Palabres centre-européennes" v úterý 16. ledna v 19H30 v Domě jidišské kultury.

Regards croisés

V rámci série Regards croisés připravilo Velvyslanectví ČR v Paříži ve čtvrtek 25. ledna 2018 od 17H další z řady diskusích večerů za účasti českých a francouzských řečníků, tentokrát na téma "Co se...

"Fabula" Daniely Fischerové

Divadelní představení FABULA od české autorky Daniely Fischerové v obsazení : Denis Ardant, Fabienne Cormerais, Cecile Genovese, Thierry Lemonie, Geoffrey Lopez -- 31.01.2018 v 20H30, 1.02.2018 v...

LSP TRIO

Koncert skupiny LSP TRIO, v obsazení Sylvain Sourdeix (saxofon), Philippe Petit (varhany), Jean Luc Lopez (bicí), v Paris-Prague Jazz Clubu 9.2.2018.

Sokolský ples

Sokol Paříž Vás srdečně zve na slavnostní ples, který se bude konat v sobotu 17. března 2018 v sálech radnice Saint-Mandé.

Čeští umělci na Maison & Objet Paris

Přední mezinárodní veletrh designu Maison&Objet Paris se letos v Paříži koná od 19. do 23. 1. 2018 na výstavišti Paris Nord Villepinte. Na veletrhu se přestaví dvacítka českých...

Cortot u Janáčka

České centrum Paříž vás zve na první letošní koncert z řady Cortot u Janáčka dne 24. ledna v 20H00.

Iconoclass

Beb (zpěv), Hélène Pecqueur (zpěv), Laurent Ciron (dirigent, kytara), François Forestier (klávesy), Fabrice Bellini (basa), Gilles Lovighi (bicí)

Prezentace Čapkových Anglických listů

České centrum a nakladatelství La Baconnière si Vás dovolují pozvat na literární večer věnovaný dílu Karla Čapka při příležitostí nového vydání knihy Anglické listy.

PF 2018

Tým Českého centra Paříž Vám děkuje za přízeň v letošním roce a přeje Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok. Budeme se na Vás opět těšit po Novém roce od 12. ledna 2018.

Divadelní představení "Tue, hais quelqu’un de bien"

V rámci festivalu Impatience, vás zve Compagnie Traverscène a Gaîté Lyrique na představení "Tue, hais quelqu'un de bien" v provedení české dramaturgyně Lindy Duškové, které se bude konat ve středu...

Matt Canali & Red Wood

Mathieu Canali (kytara, zpěv), Jean-Luc Lopez (bicí), Antoine Arroyo (baskytara), Slim Batteux (varhany, zpěv)

Adventní koncert

Velvyslanectví České republiky ve Franci vás srdečně zve na Adventní koncert, který se bude konat v neděli 17. prosince 2017 v 18 hodin v kosteli St Pierre – St Paul v Ivry-sur-Seine.

Václav Havel: Audience a Vernisáž

Divadelní hry Václava Havla, Audience a Vernisáž, budou uvedeny v Théâtre Artistic Athévains od 18. ledna do 17. března 2018.

Výstava knižní grafiky - Editoři a umělci české avantgardy (1920-1930)

Souhrnná výstava děl české knižní grafiky 20. a 30. let 20. století se bude konat v Muzeu dekorativních umění a designu v Bordeaux od 25. 1. - 6. 5. 2018 a vernisáž výstavy proběhne 25. 1. 2018 v...

Koncert Voix Étouffées - Umlčené hlasy

Koncert v rámci mezinárodního dne uctění památky obětí holokaustu. Voix Étouffées představují hudbu skladatelů, kteří se stali oběťmi nacismu.

Lenka Horňáková-Civade: Prezentace knihy "Une verrière sous le ciel"

České centrum ve spolupráci s nakladatelstvím Alma Éditeur Vás srdečně zvou na večer věnovaný prezentaci nové knihy "Une verrière sous le ciel" od spisovatelky Lenky Horňákové-Civade. Prezentace...

20 21 22 23 24 25 26 27 28 29