Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

10.11.2017 19:00

Ondřej Kabrna & Flying Power

V rámci festivalu Jazzycolors vystoupí klavírista Ondřej Kabrna & Flying Power v Paris-Prague jazz club.

 

Nejnovější formace kolem Ondřeje Kabrny vznikla v lednu 2010 a pohybuje se někde mezi jazzem, fusion a klasickou hudbou. Je to hudba energická, plná emocí a hledání nových směrů a zvuků. Ondřej Kabrna střídá piano, hammond organ, syntezátory, Kryštof Tomeček střídá kytaru s baskytarou. Výsledná hudba nezná zvukové mantinely, neboť Jakub Nývlt jde až na hranici zvukových možností bicí soupravy. Krédo této formace je následující: „Slibujeme hudbu, která vás nebude nudit, byť ji možná nebudete umět někam zařadit. My se o to ani nesnažíme.“

 

Členové:

Jakub Nývlt - bicí
Kryštof Tomeček - baskytara, kytara
Ondřej Kabrna - piano, hammond organ, syntetizátory

 

 

15. ročník Festivalu Jazzycolors!

Již od roku 2003 Vás festival Jazzycolors každoročně roztančí za zvuků nejlepšího mezinárodního jazzu. Jsme nadšeni, že se s Vámi budeme moci opět sejít a oslavit společně tento již patnáctý ročník!

V letošním roce budete mít možnost po dobu jednoho měsíce navštívit 23 koncertů talentovaných a mezinárodně uznávaných umělců, kteří vás nepochybně okouzlí! Festival vznikl v roce 2003 z iniciativy Českého centra v Paříži a účastnilo se jej 10 zahraničních kulturních center: Od té doby jsme svědky neustále rostoucího úspěchu tohoto festivalu. Pro přesná místa konání jednotlivých koncertů doporučujeme navštívit webové stránky programace festivalu.

Pokračování Jazzycolors by nebylo možné bez kvalitní programace ze strany zahraničních kulturních centrer a institutů a bez podpory našich partnerů, SACEM, města Paříže a Ministerstva kultury.

Chtěli bychom rovněž poděkovat našim partnerům:  le Carreau du Temple, les Archives Nationales a la Fondation Biermans-Lapôtre, kteří se letos opět k festivalu připojí a budou hostit několik koncertů.

Bojan Z, patron festivalu, který dokonale ztělesňuje naši filozofii, zahájí slavnosti společně se skupinou AXIOM v Carreau du Temple koncertem, který bude nepochybně úžasný!

Budeme se na Vás těšit během celého listopadu, abychom společně oslavili tento patnáctý ročník festivalu, který bude zcela určitě mimořádný!

 

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradičním pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Oficiální partner: Budweiser Budvar

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

10.11.2017 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala