Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

6.10.2017 19:00

Mike Cahen & přátelé

Mike Cahen (kytara, Mohan Veena), Jacques Bouniard a Chris Erbstosser (klávesy), Kim Yarborough (baskytara), Pat Buchmann (bicí)

 

 

 

Blues, Jazz, Rock, Funk and World Music

Mike "Sugar" Cahen se narodil v Londýně. Jeho oblíbenými hudebními nástroji jsou kytara, baskytara a klasický indický hudební nástroj Mohan veena. Mike vyrůstal v Richmondu, kolébce anglického rocku, kde se sám naučil hrát na kytaru a poté odjel do francouzského Montpellier. Posléze se na delší dobu usadil v Los Angeles, kde obdržel diplom v hudební škole Musicians Institute. Před svým návratem do Evropy Cahen spolupracoval se známým pianistou a hudebním producentem Jeanem Rousselem (Cat Stevens, Bob Marley, Sting, Rolling Stones...).

Přijďte si poslechnout jazz blues Mikea Cahena a jeho přátel 6. října 2017 do Paris-Prague jazz club!

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradičním pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Přidružený dramaturg: David Rolland

 

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci (mimo školní prázdniny).
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

6.10.2017 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala