Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.5.2018 20:00 - 16.6.2018

Mezinárodní setkání choreografů v Seine-Saint-Denis

Česká choreografka Tereza Hradilkova se představí 25., 26. a 27. května se svým sólo vystoupením v rámci Mezinárodního setkání choreografů, které se uskuteční v Seine-Saint-Denis od 16. května do 16. června 2018.

 

 

Tereza Lenerová Hradilková vystudovala konzervatoř Duncan centre v Praze a The Theaterschool v Amsterdamu. V roce 2002 po maturitě odjela sama na dva měsíce tancovat do New Yorku. Poté, co se vrátila, získala práci u Clauda Brumachona, následně se rozhodla ještě studovat v Amsterdamu. Jako umělkyně spolupracovala například s Fabianem Chyle, Claudem Brumachonem nebo Sergem Ambertem. V Čechách se představila s taneční skupinou Nanohach v projektech „Brut“ a „Písečná žena“, s VerTeDance v projektu „Transforma“, „Sunyata“ s Kateřinou Stupeckou, „Beneath the Skin“ s Andreou Miltner a s dalšími.

Vlastní projekty: „Proměnná“ („Variable“) společně s Einat Ganz, „This is it“ společně s Petrou Púčikovou pro pražskou Meet Factory. Spolu s manželem Tereza také vede prostor Truhlárna, který funguje jako zkušebna a malé divadlo. Momentálně žije v Praze, kde působí jako tanečnice na volné noze.

 

 

Více informací o mezinárodním setkání choreografů na webových stránkách festivalu.

Místo konání:

Seine-Saint-Denis, 96 bis rue Sadi-Carnot – 93177 Bagnolet cedex 01 – France

Datum:

Od: 16.5.2018 20:00
Do: 16.6.2018

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala