Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.5.2018 19:00 - 23:59

Grooving Family Band

25.5.2018 : Rodinná blues-rocková kapela, skládající se z Dominique (kytara, basová kztara, vokály), Valentine (zpěv), Margot (kytara, bicí, zpěv), Louis-Marin (kytara, bicí, zpěv), Nico (basová kytara), Gégé des Portes (harmonika), Laurent (kytara) Dan (zpěv) a Maïlis (gospell vokál).

 

Čtyři zpěváci, ale jedna jediná rodina. Otec, matka, dcera, zeť, bratranci, ti všichni se setkávají, aby společně hráli hudbu inspirovanou blues-rockovým průřezem minulého století, především ale Bessie Smith a Robertem Johnsonem, Chuckem Berrym, Eddiem Cochranem a Samem Cookem, Ericem Claptonem, Bobem Dylanem a mnohými dalšími. Připomeňme si s nimi zlatou éru folku, rocku a blues i v dnešní době!

Více informací o kapele na jejich oficiální stránce.

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradiční pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Dramaturg: David Rolland

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

 

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

25.5.2018 19:00 - 23:59

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala