Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

8.9.2017 - 12.9.2017

Výstava PUBLITHINGS - MAISON&OBJET Paris

Česká značka Tablo se brzy představí se svými řemeslnými výrobky navrženými českými designéry na mezinárodním veletrhu MAISON&OBJET v Paříži (Hala 5A, Výstavní stánek M11), který proběhne 8. – 12. září 2017 na výstavišti Parc des expositions de Paris-Nord Villepinte.

O společnosti TABLO

TABLO bylo založeno v roce 2014 v Praze dvěma designéry s cílem odlišit se od luxusních značek. Své designové předměty určené pro každodenní potřebu vyrábí podle tradičních postupů řemeslné rukodělné výroby. Tablo vyrábí PUBLITHINGS neboli obyčejné předměty s neobyčejným příběhem.

,,Jsme nadšeni myšlenkou spolupráce s lidmi, kteří ovládají svoji profesi. Ať už přivádíme na svět produkty značky TABLO nebo děláme servis pro druhé, děje se to za přičinění schopných designérů a v místech, kde se dodnes udržují řemeslné tradice. Víme kde a jak naše výrobky vznikají a jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o tuto povznášející zkušenost."

Iva Tattermuschová & Jiří Novotný
(designéři a editorové)

 

 

 

 

 

 

 

Předpremiéra v Paříži:

Představení nové kolekce předmětů TABLO, vyrobených z tradičního českého skla a porcelánu.

Kolekce skleněných a porcelánových předmětů značky TABLO poprvé představí svou novou řadu PUBLITHINGS. Samotní návrháři, tvůrci, designéři a propagátoři uvádějí, že využili právě tuto řadu k tomu, aby mohli světu prezentovat své "designové příběhy". Ty mají upozornit nejen na ručně zdobenou a upravovanou sadu unikátních skleněných a porcelánových předmětů, co s sebou nesou punc, resp. velmi ceněnou nálepku "ručně vyrobeného", ale též nechávají zájemcům prostor k vlastní invenci.

Tablo a jeho designéři se nesnaží o to, aby každodenní předměty měnili, ale aby na ně nahlíželi jinak. Je to design určený obyčejným lidem.  

 

 

 

 

 

 

 

tablo.today/

FB: TABLO


MAISON&OBJET

TABLO - PUBLITHINGS | Hala 5A Výstavní stánek M11

Místo konání:
Parc des expositions de Paris-Nord Villepinte, ZAC Paris Nord 2, 93420 Villepinte
Datum:

Od: 8.9.2017
Do: 12.9.2017

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala