Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

9.3.2018 19:00 - 0:00

Kinokoncert skupiny NEUVĚŘITELNO

9.3.2018: Skupina Neuvěřitelno se představí v Paris Prague jazz clubu v rámci jedinečného koncertu, který publiku nabídne zejména filmovou hudbu a bude doprovázen projekcí ukázek z filmů Maxe Davidsona.

 

 

Hudbu Neuvěřitelna lze charakterizovat jako průnik nejrůznějších žánrů (rock, jazz, swing, blues) a zvukových doplňků, pracující i s prvky lidové a klasické hudby.

 

NEUVĚŘITELNO

Andrea Rottin – kytara, zpěv
Tomáš Majtán – bicí, noise generator, zpěv
Jan Procházka – kontrabas, zpěv

Neuvěřitelno střídá postupy, které připomínají hudbu k americkým nezávislým filmům nebo spaghetti westernu, stejně tak jako minimalisticky pojaté reminiscence film noir. Neuvěřitelno používá několik výrazných nástrojů (kytara, kontrabas, mandolína, bicí, kalimba) a doplňuje je o vokály, perkuse a nejrůznější artefakty vyluzující specifické zvuky (včetně kuchyňských potřeb).

Ukázka tvorby Neuvěřitelna

 

Projekce filmu Erotikon s hudebním doprovodem skupiny Neuvěřitelno

 Více informací na našich stránkách.

 

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradičním pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

9.3.2018 19:00 - 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala