Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

8.12.2017 19:00

Margot Cotten & The Bee's Knees

Margot Cotten (kytara, zpěv), Louis-Marin Renaud (kytara, zpěv), Olivier Viscat (baskytara), Alexandre Wajzer (bicí, zpěv), Léo Cotten (piano, zpěv)

Folk Rock

 

Margot Cotten je jedinou Pařížankou, která vás nechá procestovat z Nashville, Tennessee na západní pobřeží Spojených států.

Margot, Louis a Léo hrají společně od doby, když jim bylo 13 let. Nedávno se do skupiny zapojili také Olivier a Alexandre.

Margot Cotten & The Bee's Knees patří mezi milovníky vintage a sbírají staré desky takových žánrů jako Country Blues, Soul, Rhythm’n’Blues, Rock’n’Roll, Country, Folk… od Roberta Johnsona a Leroye Carra do Israela Nasha přes Otisa Reddinga, Rolling Stones, CSNY a dalších! Jejich ideální večer: poslouchat vinyly při sklence vína.

Na jevišti hrají originální skladby Margot: směs mezi Emmylou Harris, Tomem Petty, Gramem Parsonsem, Bobem Dylanem a Stevem Earlem. 

Nezapomeňte si sebou na koncert Margot Cotten & The Bee‘s Knees vzít své klobouky, květované košile, sametové kalhoty a vysoké boty.

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradičním pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Oficiální partner: Budweiser Budvar

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

8.12.2017 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala