Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

29.9.2017 20:00

Koncert Magdaleny Kožené

Zveme vás na koncert české mezzo-sopranistky Magdaleny Kožené do divadla Théâtre des Champs-Elysées, v pátek 29. září ve 20h.

Antonio El Pipa - Compañia de Flamenco
Private Musicke
Pierre Pitzl direction

Program

Španělské baroko a flamenco
Zazní díla od José Marin, Serqueira de Lima, Juan Hidalgo, Santiago de Murcia, Jean-Baptiste Lully, Sebastian Duron, José Martínez de Arce

Magdalena Kožená

 
Vřelý hlas Magdaleny Kožené zazní v jejím oblíbeném barokním repertoáru. Tentokrát si poslechneme španělské baroko, které ojedinělým způsoben propojí vokální a instrumentální část a bude projevem smyslnosti a jasnosti zvuků, živosti a lehkosti ... Můžete očekávat jedinečný zážitek.

Magdalena Kožená patří mezi neobyčejné umělce. Při přípravě nahrávky Carmen v roce 2012 a následných představení v Salzburgu se rozhodla vycestovat do Andalusie, aby se zde setkala s tanečníkem Antoniem El Pipou, který ji zasvětil do starodávného umění duende. Z tohoto setkání se zrodila touha sdílet scénu a oslavovat tak obě dvě umění společně, neboť španělská barokní píseň a umění flamenco mají přirozeně společné kořeny. 


Produkce: Théâtre des Champs-Elysées

Při této příležitosti nabízíme publiku Českého centra využít 15% slevy na tento koncert. Počet volných míst je omezen. 

Chcete-li si rezervovat místo s využitím této slevy, stačí zadat kód ve tvaru TCH KOZENA na stránce s on-line prodejem vstupenek zde.

 

Můžete nás rovněž kontaktovat na telefonním čísle 01 49 52 50 62 s uvedením Českého centra Paříž. 

 

 

Místo konání:

15 Avenue Montaigne 75008 Paris

Datum:

29.9.2017 20:00

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala