Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.3.2019 - 23:30

Andrea Bučková v Paris-Prague jazz clubu

15.3. 2019 : Koncert Andrey Bučkové v Paris-Prague Jazz Club! Andrea Bučková - zpěv, klávesy Mária Kmeťková - harfa Pavol Bereza - kytara

 

Hudba Andrey Bučkové sa nedá omezit do kategorie jednoho žánru. Je spojením jazzu a soulu, ovlivněná popem a folkem a nese i prvky francouzské písně styl tzv. "rive gauche" (tj. levého břehu pařížské hudební scény). Zpěvačka již několik let spolupracuje s Márií Kmeťkovou a Pavlem Berezou. Kromě svých vlastních skladeb představí trio mladých hudebníků pařížskému publiku i některé interpretace velkých jazzových standardů.

Koncert se koná ve spolupráci s Divadelním ústavem Bratislava jako součást Slovenských dnů v Českém centru při příležitosti prezentace slovenské literatury na Pařížském knižním veletrhu 2019.

Více informací o Pařížském knižním veletrhu https://www.livreparis.com/accueil/

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradiční pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 17 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar za příznivou cenu.

Přidružený dramaturg: David Rolland

Klub otevírá každý pátek od 19 h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20 h.

Happy hours od 19 h do 21 h.

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €
Platba kartou není možná.

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

15.3.2019 - 23:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala