Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.1.2013 19:00 - 0:00

Don La Rue Combo

Swing

 

 

 

Lexie Kendrick – zpěv; Tim Puckett – saxofón, zpěv; Sean Gourley – kytara, zpěv; George Wolfhaardt – kontrabas; Jonathan Dickenson – bicí.

Spolupráce mezi Timem Puckettem a Seanem Gourleym se postupně vyvíjela od roku 1991 a přinesla ovoce v podobě širokého hudebního spektra. Skupina nabyla současné podoby v roce 2004 s dotažením vokálního repertoáru pro dvojhlas, kde saxofonista a tenorista Tim Puckett harmonizuje melodii drženou kytaristou a barytonistou Seanem Gourleyem.  S klíčovým členem, kterým je hlasově velice čistý a kvalitní Lexie Kendrick, je dnes kapela připravena, dle slov Tima Pucketta, „vyzývat davy, naplnit haly, rozevřít duši křídla, zklidnit divoké zvíře a vytvořit radostný povyk“.

Jejich repertoár je často vokálně harmonizován a obsahuje standardy, jazz, swing, blues, New Orleans, latino, R&B, francouzské písně, pop upravený v jazzovém stylu, stejně tak jako narůstající počet jejich vlastních písní. Hrají v klubech, na koncertech, festivalech, soukromích večírcích, svatbách, při různých akcích, v restauracích, barech, také v pařížských ulicích.

Čas od času si přizvou několik kvalitních hudebníků, jakými jsou Andrew Crocker trumpetista, Wesley Barbe bubeník, Simon Taboule kontrabasista, David Landau tenorsaxofonista a klarinetista, Bobby Rangell: altsaxofonista, a zpěváci Bryant Pau a William Jones.

Pařížská formace Don La Rue Combo hrála napříč celou Evropou. Momentálně mají angažmá v Portofinu v Itálii, ale zanedlouho zahrají v Petit Journal St. Michel v Paříži.  

www.thedonlaruecombo.com

 

Paris-Prague jazz club otevírá každý pátek od 19h do půlnoci (kromě školních prázdnin).

Hudba začíná kolem 20h30.

Pomocný dramaturg : David Rolland.

Vstupné: 5 €, snížené vstupné: 3 €.

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

25.1.2013 19:00 - 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala