Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

10.4.2014 - 11.4.2014

Dans les salles de bain / Koupelny

Představení souboru Ryba řvoucí: Na scéně proměněné v koupelnu si tři ženy hrají s hmotou a vytvářejí tak mýdlový svět plný fantazie a zvláštnosti. Těla se pojí s elementy a pohyb vychází z tohoto nestálého spojení....Místo konání: Terrain Neutre Théâtre, Nantes

 

 

 

Začatek obou představení v 19:00

 

Na scéně proměněné v koupelnu si tři ženy hrají s hmotou a vytvářejí tak mýdlový svět plný fantazie a zvláštnosti. Těla se pojí s elementy a pohyb vychází z tohoto nestálého spojení. Představení, které si pohrává s kódy a intimitou, a které vytváří snový svět, mezi voajérstvím a surrealismem.

 

Rybařvoucí o.s. vznikla v roce 2009 jako tvůrčí tým výtvarníků, hudebníků, produkce a režie se zaměřením na divadelními projekty přesahující hranice různých druhů umění. Skupina klade důraz na kolektivní způsob tvorby a výtvarný experiment. Své projekty otevírá spolupráci osobám nejen z oblasti umění.

V roce 2010 zrealizovala nonverbální představení „Já tady ty tam“ (premiéra 11.11., divadlo La Fabrika). V současné době pořádá pravidelný festival alternativní hudby "Listopadové kozelce" (Praha – Litomyšl) a sympozium hudby a land artu „Lokálka“ (Vysoké Mýto – Litomyšl). Aktuálně je hlavní činností o.s. tvorba v rámci projektu “ Koupelny“.

 

Účinkují Sofia Adamová, Tereza Koníčková, Aneta Šebelková

Režie: Tereza Benešová & Tereza Koníčková

 

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BFb2iMbbqko


Délka: 45 min
Vstupné: 12 € / 9 € snížené / 6 € pod 12 let

 

 

Terrain Neutre Théâtre

11 allée de la Maison Rouge

Nantes

www.tntheatre.com

www.rybarvouci.cz

 

Místo konání:
Terrain Neutre Théâtre
Datum:

Od: 10.4.2014
Do: 11.4.2014

Organizátor:

Poissons hurlants / Ryba řvoucí


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala