Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

13.9.2019 19:00 - 0:00

Daniel John Martin Trio

13.9. 2019. Koncert Daniela Johna Martina v Paris-Prague Jazz Club! // Swing Manouche

Daniel John Martin strávil své dětství v Jižní Africe a bezpochyby ho tato zkušenost zformovala do hudebníka, kterým je dnes - na křižovatce kultur a hudebních stylů.

Je otevřený různým hudebním cestám, a tak se dokáže ponořit do všech stylů jazzu. Také z tohoto důvodu jsme ho mohli vidět po boku Rockyho Gresseta nebo Angela Debarre. Tento charismatický houslista je také "croonerem". Hraje své vlastní skladby, ale zároveň se i vrací ke starým klasikám. Jeho repertoár je široký - od swingu po "Django a Stéphane" až po nejmodernější styly. 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradiční pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 
Svou činnost započal před 17 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar za příznivou cenu!

Přidružený dramaturg: David Rolland

Klub otevírá každý pátek od 19 h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20 h.

Happy hours od 19 h do 21 h.

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

13.9.2019 19:00 - 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala