Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.9.2017 19:00

Clube Dos Democráticos

Hélène Argo (zpěv), Ben Brion (zpěv, kytara), Pedro Barrios (cavaquinho), Antoine Dijol (cavaquinho), Gilles Wolff (saxofon), Michael Joussein (pozoun), Julien Favier (tamburína), Thomas Coeuriot (mandolína), James Müller (bicí), Antoine Arroyo (surdo)

 

Brazilská samba 

Deset skvělých brazilských muzikantů a specialistů na kubánskou hudbu přijede vzdát hold velikánům současné brazilské populární hudby jakými jsou např. Chico Buarque, Cartola, Paulinho da Viola, Vinicius de Moraes, Caetano Veloso, Baden Powell, Djavan, João Nogueira, Martinho da Vila, Casuarina a další. Mimo jiné zahrají i několik skladeb ze svého repertoáru.

Přijďte si poslechnout Clube Dos Democráticos a zatancovat si v latinsko-americkém stylu do Paris-Prague jazz clubu! 

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradičním pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století.
Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).

Přidružený dramaturg: David Rolland

 

Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci (mimo školní prázdniny).
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 

Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €

 

Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

15.9.2017 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala