Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

16.11.2017 19:00 - 21:00

Genre: UNIQUE !

leboudoir2.0 si dovoluje vás pozvat na uvolněný večer, věnovaný otázkám žánrové dynamiky, zmatení identity, svobody bytí a respektu k odlišnostem.

 

Annakarin Quinto již několik let oživuje se svým boudoir2.0 fotografický festival Rencontres d'Arles. Tentokrát se vrací s novým projektem, který se zaměřuje na fotoknihu.

Otevřené otázky ve formě korespondencí navržených Stéphane Bossard, Federica Chiocchetti a The Photocaptionist, Karin Crona, Chloé Devis, Maria Donata d’Urso a Disorienta, BérangèreFromont, Romy Furie, Caroline Gayffrier, Yingguang Guo, Emilie Hallard, Mouna Karray, Camilla Pongiglione, Giuliana Prucca a Avarie, AnnakarinQuinto, Arianna Sanesi, Francesca Seravalle, Claudia Squitieri, Anna Ten, Valérie Thierry, Nathanaël Wadbled a hosté.

Annakarin Quinto

Italka narozená v Amsterdamu, žije střídavě mezi Římem, Paříží a zbytkem světa - ve vlacích, letadlech, autobusech, autech, na kolech. A někdy cestuje i pěšky. Je produkční ředitelkou v oblasti počítačové grafiky, webdesignerkou a grafičkou. V současné době je také fotografkou a tvůrkyní stálých a animovaných snímků. Pokud se divíte, proč tolik cestuje, odpoví vám: pro lásku. Její cesta je tedy především niterním dobrodružstvím. Zbytek je pro ni pouhým přemístěním. A poznáním nových věcí. Neukazuje vám svět. Přeje si, abyste ho milovali. Miluje psaní obrazových knih a sdílení snímků jako myšlenek. Její virtuální život je stejně bohatý jako její reálný život.


Vstup zdarma. Počet volných míst je omezen.

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

16.11.2017 19:00 - 21:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala