Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.11.2017 19:00

Beatree

BEATREE je hudební trio, ve kterém vystupuje dvojice zpěvaček Beata Dreisigová ze Slovenska a Fiona Stewart, zpěvačka francouzsko-irského původu, na klavír doprovází Stephane Puech.

 

Svým složením tak dávají vzniknout neodmyslitelné podstatě tohoto hudebního projektu. Neustálá přítomnost dvou hlasů v různých melodických a rytmických vztazích, napětích a souzvucích. Autorská tvorba přetavená do čistě akustické formy. Slovenské tradiční zpěvy doplňuje klavírní aranžmá.

 

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradičním pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. Svou činnost započal před 16 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo Budweiser Budvar (za nejpříznivější cenu ve čtvrti!).


Klub otevírá každý pátek od 19h do půlnoci.
Hudba začíná ve 20h.

Happy hours od 19h do 21h.

 
 
Vstupné: 5 €
Snížené: 3 €


 
Oficiální partner: Budweiser Budvar

 

 

Organizátor koncertu :

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

3.11.2017 19:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala