Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

6.9.2019 19:30 - 23:30

Adrien Sanchez Trio

6.9. 2019. Concert de Adrien Sanchez Trio au Paris-Prague Jazz Club ! Adrien Sanchez: saxophone ténor Florent Nisse: Contrebasse Guilhem Flouzat: Batterie Styl: Jazz Links: Adrien Sanchez & Florent Nisse with Flash Pig: https://m.youtube.com/watch?v=TKCpCav68IQ Guilhem Flouzat: https://m.youtube.com/watch?v=08vxfiFTMEw Florent Nisse: https://m.youtube.com/watch?v=itNWfam7j2s

V životě jazzového saxofonisty je téměř nevyhnutelné být součástí tria. Adrien Sanchez není výjimkou a je obklopen dvěma klíčovými prvky hexagonální scény, basistou Florent Nisse a bubeníkem Guilhemem Flouzatem. Všichni tři hudebníci se shromáždili kolem společné myšlenky: vyjádřit se jednoduchým materiálem, jazzovými standarty, extrahovat pozadí a chopit se ho, celkově tak vytvořit hudbu neočekávanou a neustále se měnící. Klíčové slovo: poslech.

 

Sociální média: https://www.facebook.com/adrien.sanchez.37

Paris-Prague jazz club

Paris-Prague jazz club se nachází v klenutém sklepení Českého centra Paříž, v samotném srdci francouzského hlavního města ve čtvrti Saint-Germain-des-Prés, která je tradiční pařížskou kolébkou jazzu již od 50. let 20. století. 

Svou činnost započal před 17 lety, a to 9. listopadu 2001. Od té doby se stal jedním z oblíbených míst milovníků jazzu ve Francii. Paris-Prague jazz club je také vyhledávaným místem pro setkávání Francouzů s Čechy i Slováky. Klub nabízí možnost drobného občerstvení a vaši žízeň uhasí české pivo za příznivou cenu.

Přidružený programátor: David Rolland

 

 

Klub je otevřen každý pátek od 19h do půlnoci.

Hudba začíná ve 20:00.

 

Platba kreditní kartou není možná.

 

Happy hours od 19:00 do 21:00h.

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

6.9.2019 19:30 - 23:30

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala