Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

6.9.2019 19:30 - 23:30

Adrien Sanchez Trio

6.9. 2019. Concert de Adrien Sanchez Trio au Paris-Prague Jazz Club ! Adrien Sanchez: saxophone ténor Florent Nisse: Contrebasse Guilhem Flouzat: Batterie Styl: Jazz Links: Adrien Sanchez & Florent Nisse with Flash Pig: https://m.youtube.com/watch?v=TKCpCav68IQ Guilhem Flouzat: https://m.youtube.com/watch?v=08vxfiFTMEw Florent Nisse: https://m.youtube.com/watch?v=itNWfam7j2s

V životě jazzového saxofonisty je téměř nevyhnutelné být součástí tria. Adrien Sanchez není výjimkou a je obklopen dvěma klíčovými prvky hexagonální scény, basistou Florent Nisse a bubeníkem Guilhemem Flouzatem. Všichni tři hudebníci se shromáždili kolem společné myšlenky: vyjádřit se jednoduchým materiálem, jazzovými standarty, extrahovat pozadí a chopit se ho, celkově tak vytvořit hudbu neočekávanou a neustále se měnící. Klíčové slovo: poslech.

 

Sociální média: https://www.facebook.com/adrien.sanchez.37

 

Pařížsko-pražský jazzový klub, založený před 17 lety, 9. listopadu 2001, je jedním z nejpopulárnějších míst pro jazzové fanoušky. Nachází se v samém srdci Paříže, v okrese Saint-Germain-des-Prés, v klenutých sklepech Českého kulturního střediska. Pro milovníky je tu zejména české pivo, jedno z nejlevnějších v Paříži, vedle ostatních nápojů a dobrých drobností k jídlu.

 

Přidružený programátor: David Rolland

 

 

Klub se otevírá každý pátek od 19h a funguje do půlnoci.

Hudba začíná ve 20:00.

 

Platby kartou nejsou možné.

 

Happy hours od 19:00 do 21:00.

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

6.9.2019 19:30 - 23:30

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala