Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

13.7.2020 - 31.8.2020

Hezké prázdniny!

České knihkupectví a celé České centrum bude od pondělí 13. července až do konce srpna fungovat v omezeném prázdninovém provozu. Přejeme Vám krásné a klidné léto a těšíme se opět na viděnou v září!

 

Milí přátelé české kultury, 

České knihkupectví a celé České centrum bude od pondělí 13. července až do konce srpna fungovat v omezeném prázdninovém provozu. Zůstáváme k zastižení, ale budeme mít zavřeno pro veřejnost, abychom pro vás na září připravili nové projekty. 

Děkujeme Vám za Vaši podporu během posledních několika měsíců, díky které jsme zrealizovali odvážný projekt - České pop-up knihkupectví. Množství nadšených reakcí nás nesmírně těší a nečekaný úspěch knihkupectví nás přesvědčil o jeho životaschopnosti. Původní plán byl pouze dočasný, ale nakonec se dočasnou stane jenom letní pauza. Knihkupectví na podzim znovu otevřeme a těšíme se, že se do něj vrátíte i Vy, naši pravidelní návštěvníci a čtenáři. 

Velké díky patří autorům a nakladatelům a všem, kteří se snaží o podporu české literatury v zahraničí. Děkujeme našim partnerům, Velvyslanectví České republiky v PařížiCzechLit - České literární centrum, Laurence Tutello a knihkupectví Le Chat Pitre, Radio Prague International a síti Českých center.

Nezapomeňte, že i když naše skutečné knihkupectví má zavřeno, to virtuální nikoliv. Naše facebooková skupina Librairie tchèque virtuelle stále funguje. Můžete v ní i nadále diskutovat o české literatuře nebo si vyměňovat tipy na letní četbu. 

Od září se na Vás budeme těšit opět v plné síle a v novém hávu. Chystáme pro Vás spoustu překvapení, z nichž zatím odhalíme jen to, že od října otevíráme nové kurzy češtiny!

Přejeme Vám krásné a klidné léto a těšíme se na viděnou v září!

Tým Českého centra

 

Místo konání:

18 rue Bonaparte
75006 Paříž
Francie

Datum:

Od: 13.7.2020
Do: 31.8.2020

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala