Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Soutěž 1989 - Obrázkové vzpomínky

V listopadu 2019 slavíme 30 let od pádu železné opony ve střední Evropě a návrat demokracie do naší země.

Jak vzpomínáte na bouřlivé týdny Sametové revoluce v roce 1989 v bývalém Československu? Na měsíce listopad a prosinec, kdy se vše změnilo a komunistický režim definitivně padl? Máte ještě stále staré fotografie z této doby, které jste pořídili vy nebo vaši blízcí? 

Vaše vzpomínky publikujeme na Facebooku i na našich stránkách, kde budete moct hlasovat pro fotky, které se vám nejvíce líbí.

Fotografie nám můžete posílat již nyní až do 6. ledna 2020.

Vybereme 25 nejlepších fotek a vystavíme je v Českém centru. Vernisáž k této výstavě se bude konat ve formě debatního večera na konci ledna 2020.

Podmínky účasti v soutěži:

Zasláním fotografií potvrzujete, že tyto fotografie jsou bez autorského práva a souhlasíte, že budou použity na našem webu, Facebooku nebo Instagramu a že jejich užitím nevzniká právo na finanční odměnu. Pokud je to možné, uveďte prosím autora fotografie, místo a datum.

Své fotografie posílejte elektronicky nebo přes WeTransfer na ccparis@czech.cz a do předmětu mailu napište Concours : 1989 SOUVENIRS IN IMAGES

Podívejte se na události organizované ku příležitosti 30. výročí Sametové revoluce : http://paris.czechcentres.cz/listopad-89/